Základná umelecká škola v Medzeve www.zusmedzev.sk

Aktuálne

Výsledky výtvarnej súťaže „Staň sa požiarnikom VIII.“

Naša škola sa zapojila do súťaže  Staň sa požiarnikom VIII.  a získala nasledovné umiestnenia:

5. kat.: 2. miesto: Thomas Imling

5. kat.: 3. miesto: Martin Dudy

4. kat: 1. miesto: Sandra Horváthová

4. kat.: 2. miesto: Tatiana Šoltésová

Škola za účasť v súťaži dostala  ďakovný list. Ceny si  víťazi prevzali za prítomnosti  rodičov a učiteľov  vo hvezdárni. Vernisáž výstavy a slávnostné udeľovanie cien sa uskutočnili  28.2.2019  vo hvezdárni a planetáriu v Medzeve.

čítať viac

Súťaž „Socha snežná“

Žiaci výtvarného odboru využili snehovú nádielku a vytvorili krásne snežné sochy, ktoré ohodnotila porota zložená z učiteľov výtvarného odboru.

  1. miesto : Slonia hlava

52633023_2207867646147033_8968732982177169408_n

 

2. miesto : Automobil  chrobák Wolkswagen

52469078_2404312809601001_4590172763464925184_n

 

3. miesto: Veľryba mobil

 

52115483_154047858848856_2330644757425946624_n

 

 

čítať viac

Súťaž SHOWCUP 2019

9.2.2019  sa skupina Idance zúčastnila s 8 choreografiami súťaže SHOWCUP 2019  v Košiciach. Umiestnili sa nasledovne:

  1. Lov ( z muzikálu Leví kráľ) – 1. miesto
  2. Trofeje -1. miesto
  3. Advice – 1. miesto
  4. Write like no one s reading – 1. miesto
  5. Črepiny mysle – 1. miesto
  6. tango na vlnách – 1. miesto
  7. V čakárni – 1. miesto
  8. Stanica beznádeje – 3. miesto

Tešíme sa  a blahoželáme!!!!

čítať viac

Školská súťaž žiakov hudobného odboru „Mladé talenty“

Na sviatok Valentína 14.2.2019 sa na našej škole uskutočnila školská ročníková súťaž žiakov  2. ročníka/1. časti/I. stupňa  v hre na klavíri, akordeóne, gitare, zobcovú flautu, keyboarde a žiakov 3. ročníka/ 1. časti/I. stupňa v hre na zobcovú flautu.  Súťaže sa zúčastnilo 26 žiakov. Umiestnili sa nasledovne:

Hra na klavíri: 

Zlaté pásmo:  

Darja Mačingová – tr.uč. Stojkovičová

Karin Ballaschová- tr. uč. Mgr. Petrášová

Romana Halásová – tr. uč. Mgr. Petrášová

Strieborné pásmo:  

Tamara Kolesárová – tr. uč. Mgr. Červeňáková

Daniela Sinčáková – tr. uč. Mgr. Červeňáková

Soňa  Herichová – tr. uč. Mgr. Petrášová

Bronzové pásmo:  

Filip Furin – tr. uč. Marcela Gedeonová

Sofia Sulíková – tr. uč. Mgr. Červeňáková

Martina Bajuszová – tr. uč. Bošňáková

Vivien Meisterová – tr. uč. Bošňáková

Hra na keyboarde: 

Zlaté pásmo:

Stefánia Gedeonová –  tr. uč. Michaela Gedeonová

Strieborné pásmo:  

Dominik Kopal – tr. uč. Michaela Gedeonová

Hra na akordeóne: 

Zlaté pásmo:

Nina Hospodárová – tr.uč. Mgr. Csontosová

Michaela  Juhásová – tr. uč. Michaela Gedeonová

Strieborné pásmo:  

Gabriela Grácová – tr. uč. Marcela  Gedeonová

Bronzové pásmo:

Nela Rakacká – tr. uč. Michaela Gedeonová

Ľudovít Lukčo – tr. uč. Michaela Gedeonová

Hra na gitare: 

Zlaté pásmo:

Daniel Majcher – tr.uč. Mašat

Strieborné pásmo:  

Filip Farkaš – tr. uč. Fabianová

Hra na zobcovú flautu:

Zlaté pásmo:

Milan Rostáš – tr. uč. Schreiber

Nela Novotná – tr. uč. Schreiber

Hra na zobcovú flautu 3. ročník/1. časti

Zlaté pásmo:

Nathalie Hähnlová – tr. uč. Schreiber

Strieborné pásmo:

Eliška Vincová – tr.uč. Mašat

Zuzana  Grácová – tr.uč. Mašat

Bronzové pásmo:

Richard Schrötter. uč. Schreiber

 

Všetkým srdečne blahoželáme!!!!!

 

IMG_20190214_140946IMG_20190214_141922 (1)

IMG_20190214_142915 (1)IMG_20190214_143159IMG_20190214_134341 (1)IMG_20190214_135319 (1)

 

čítať viac

Zadelenie žiakov PŠ na hodiny nástrojovej hry šk. rok 2018/2019

 

P.č. Meno a priezvisko žiaka Nástroj Meno  učiteľa
Medzev
1 Martin Ballasch klavír Mgr. Petrášová
2 Patrícia Fabianová zobcová flauta Schreiber
3 Ruby – Jo Hales klavír Bošňáková
4 Dávid Horváth gitara Fabianová
5 Simona Hudáková klavír Mgr. Petrášová
6 Nina Jalčová klavír Bošňáková
7 Lukáš Kaleta klavír Bošňáková
8 Karolína Kažimírová zobcová flauta Schreiber
9 Mária Katarína Meisterová klavír Mgr. Petrášová
10 Ján Novotný zobcová flauta Schreiber
11 Barbora Rostášová zobcová flauta Schreiber
12 Michal Rychnavský gitara Fabianová
13 Laura Schikerleová klavír Mgr. Petrášová
14 Anna Sylvia Schmiedtová zobcová flauta Schreiber
15 Liliana Šebestová klavír Bošňáková
16 Tamara Tatranská klavír Mgr. Petrášová
       
Poproč
1 Markus Graban klavír Ma Gedeonová
2 Miriam Gregová gitara Mašat
3 Simon Horváth akordeón Ma Gedeonová
4 Zuzana Jaklovská klavír Ma Gedeonová
5 Natália Jalčová klavír Ma Gedeonová
6 Henrich Jasaň klavír Ma Gedeonová
7 Viktória Starková klavír Ma Gedeonová
8 Patrik Šesták gitara Mašat
9 Dorota Tomáschová klavír Ma Gedeonová
       
Malá Ida
1 Barbora Babušáková zobcová flauta Šandrik
2 Dominik Cirner klavír Červeňáková
3 Ella Jesenská klavír Červeňáková
4 Maximilián Krůček gitara Šandrik
5 Karina Kubová zobcová flauta Šandrik
6 Viola Mačingová klavír Stojkovičová
7 Kiara Nemecová klavír Stojkovičová
8 Barbora Szántoóvá klavír Stojkovičová
9 Šimon Šulík gitara Šandrik

 

čítať viac

Oznam pre rodičov – chrípkové prázdniny

Riaditeľstvo Základnej umeleckej školy v Medzeve oznamuje rodičom, že Základná umelecká škola v Medzeve nemá chrípkové prázdniny a vyučovanie prebieha podľa rozvrhu hodín.

čítať viac

Vystúpenie žiakov tanečného odboru

Riaditeľstvo Základnej umeleckej školy v Medzeve oznamuje rodičom a žiakom školy, že vystúpenie žiakov tanečného odboru  sa  z dôvodu chrípkových prázdnin na ZŠ Grundschule Medzev prekladá na 13.2.2019. Čas a miesto zostávajú nezmenené.  Za pochopenie ďakujeme

čítať viac

Polročné prehrávky

Polročné prehrávky budú v termínoch:

21.1.2019  o 14.00 hod. –  elokované pracovisko Poproč

22.1.2019  o 13.00. hod. – Medzev

23.1.2019 o 13.30 hod.  – elokované pracovisko Malá Ida

 

čítať viac