Základná umelecká škola v Medzeve www.zusmedzev.sk

Študijné odbory

23.3.2024  sa naše  žiačky rôznych vekových kategórií zúčastnili tanečnej sútaže Showtime dance v Košiciach… a  zvládli to úžasne!
V  silnej konkurencii a v prísnom bodovaní si vytancovali nádherné umiestnenia.
Tanečná skupina ZUŠ Medzev Dance:
🥇Arcade 1. miesto
🥈Wish you the best 2. miesto
🥉Girls 3. miesto
Tanečná skupina IDAnce:
🥇Immune 1. miesto
🥇So cold 1. miesto
🥉Be mine 3. miesto
čítať viac

4. ročník online súťaže „Modrý svet očami umenia“

S veľkou radosťou oznamujeme úspešné umiestnenia našich žiakov, ktorí sa zúčastnili 4. ročníka online súťaže „Modrý svet očami umenia 2023/2024“.
Gratulujeme všetkým súťažiacim a prajeme ešte veľa, veľa úspechov.
1. kategória:
Sebastián Antl – strieborné pásmo
Dušan Mika – strieborné pásmo
2. kategória:
Ema Lukáčová – zlaté pásmo
Elena Šebestová – zlaté pásmo
Leonard Kurimský – zlaté pásmo
Ján Spišák – strieborné pásmo
3. kategória:
Romana Halásová – zlaté pásmo
4. kategória:
Kristián Bokor a Ján Červeňák – zlaté pásmo
Tadeáš Palko – zlaté pásmo
čítať viac

Klavírna súťaž Poetika klavíra

19.3. 2024 sme sa v srdci Zemplína  v Michalovciach zúčastnili klavírnej súťaže Poetika klavíra. Talentované deti z rôznych kútov východného Slovenska ukázali svoju umeleckú kreativitu a vytvorili tak spoločne nádherné hudobné pásmo v dvoch koncertných sálach.  Našu školu reprezentovali Leonard Kurimský(umiestnil sa v striebornom pásme) a Ján Červeňák (umiestnil sa v bronzovom pásme). Srdečne blahoželáme

434147256_963551825275476_402291187807313147_n434211255_963551808608811_3839733646057907810_n

čítať viac

Jarné prázdniny

Od 26.2.2024  do 1.3.2024 budú jarné prázdniny, opäť sa vidíme od  4.3.2024. Pekné prázdniny

Základná škola internátna pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou,  Jamník 42

čítať viac

Úspešné tanečníčky

17.2.2024 sa konala v Košiciach tanečná súťaž SHOW CUP, na ktorej sa zúčastnili aj žiačky tanečného odboru a svojim vystúpením dosiahli skvelé umiestnenia:

  • v kategórii výrazový tanec 1. B  sa umiestnili dievčatá s choreografiou Be mini, tr. uč. Brandoburová na 1. mieste

 

  • v kategórii scénické choreografie jazz dance sa dievčatá umiestnili  na 1. mieste s choreografiou Arcade, tr. uč. Ing. Tomáschová
  • v kategórii scénické choreografie contemporary sa dievčatá umiestnili na 2. mieste s choreografiou Never gip up, tr. uč. Ing. Tomáschová
  • v kategórii folklór sa dievčatám umiestnili  na 3. mieste s choreografiou Mám ťa rád, tr. uč. Ing. Tomáschová

 

 

Může jít o obrázek 10 lidí a text

Srdečne blahoželáme

čítať viac

22.ročník školskej ročníkovej súťaže „Mladé talenty“

20.2.2024  sa na pôde našej škole uskutočnil už 22. ročník školskej ročníkovej súťaže „Mladé talenty“ pre žiakov hudobného odboru v hre na klavíri, akordeóne a gitare pre žiakov 2. a 3. ročníka.

Umiestnenia:

2. roč. hra na gitare

zlaté pásmo

Tobias Martinčko, tr. uč. Fenko

strieborné pásmo

Oliver Havaj, tr. uč. Mgr. Jaroš

Nella  Spišáková, tr. uč. Mgr. Vysokaiová

bronzové pásmo

Patrícia Krížeková, tr. uč. Mgr. Vysokaiová

Kristína Halčínová, tr. uč. Fenko

2.roč. hra na klavíri

zlaté pásmo

Klára Gedeonová, tr. uč. Mgr. Petrášová

Leonard Kurimský, tr. uč. Mgr. Červeňáková

Oliver Zhima, tr. uč. Mgr. Červeňáková

strieborné pásmo

Sebastián Antl, tr. uč. Mgr. Petrášová

Sofie Pačay, tr. uč. Bošňáková

bronzové pásmo

Eliška Danková, tr. uč. Mgr. Červeňáková

3.roč. hra na klavíri

zlaté pásmo

Matej Bartko, tr. uč. Mgr. Petrášová

Ondrej Olivier Spišák, tr. uč. Ma Gedeonová

strieborné pásmo

Tamara Kalmárová, tr. uč. Ma Gedeonová

bronzové pásmo

Ivana Gajdošová, tr.uč. Mgr. Petrášová

Daniela Ludvigová, tr. uč. Bošňáková

2. roč. hra na akordeóne

zlaté pásmo

Egor Artiukh, tr. uč. Mi Gedeonová

Natália Filčáková, tr.uč. Ma Gedeonová

Marek Tóth, tr. uč. Mgr. Csontosová

strieborné pásmo

Rastislav Čerčer, tr. uč. ma Gedeonová

3.roč. hra na akordeóne

strieborné pásmo

Ján Spišák, tr. uč. Ma Gedeonová

bronzové pásmo

Soňa Bajusová, tr. uč. Mi Gedeonová

 

čítať viac

Zadelenie žiakov PŠ na hodiny nástrojovej hry

Zadelenie žiakov PŠ na hodiny nástrojovej hry v školskom roku 2023/2024 od 1.2.2024

 

Medzev

P.č. Meno a priezvisko žiaka Hra na nástroji Meno vyučujúceho
1 Denisa Bartková klavír Bošňáková
2 Viktória Gedeonová klavír Bošňáková
3 Melany Martinčková klavír Bošňáková
4 Dominik Tien Dat Nguyen Van gitara Fenko
5 Tomáš Polák z. flauta Schreiber
6 Jana Poláková z. flauta Schreiber
7 Sienna Schmotzer klavír Bošňáková
8 Zuzana Tóthová klavír Petrášová
       
       
       

 

 

EP Poproč

P.č. Meno a priezvisko žiaka Hra na nástroji Meno vyučujúceho
1 Eliška Čonková z. flauta Schreiber
2 Emma Gregová klavír Ma Gedeonová
3 Damián Hužvár gitara Vysokaiová
4 Ivan Kováč gitara Fenko
5 Tobiáš Mojžiš gitara Fenko
6 Filip Petráš gitara Fenko
7 Zuzana Štochová gitara Vysokaiová

 

 

EP Malá Ida

P.č. Meno a priezvisko žiaka Hra na nástroji Meno vyučujúceho
1 Daniela Bernátová z. flauta Zoričáková
2 Jakub Blažej klavír Eližerová
3 Richard Karľa akordeón Mi Gedeonová
4 Paul Mansbridge klavír Eližerová
5 Emanuela Meričková klavír Eližerová
6 Sára Šmátralová klavír Červeňáková
7 Šimon Varga akordeón Mi Gedeonová
       
       
       
       

 

čítať viac